BİZ KİMİZ ?

Hakkımızda

NBSP Media, Berk BEKBOĞA tarafından 2022 yılının Şubat ayında kurulan dijital medya ajansıdır.   NBSP Media olarak dijital alanlarda sizlere çözüm ortaklığı sunmaktayız. Bu edimleri gerçekleştirirken herbirinizin iş alanının farklı olduğunu gözetiyor ve size uygun bir yol haritası oluşturarak o yolu en sağlam ve en başarılı şekilde yürümenizi şiar ediniyoruz.  

Dinamik ve kolektif anlayışla büyütülen NBSP Media sadece hizmet vermekle kalmayarak start-up projelerine öncülük etmekte, dışarıdan gelen yeni fikirleri değerlendirip destek olmaktadır. Böylece hem hizmet vermekte hem de yeni hizmet alanlarını destekleyerek geliştirmektedir. NBSP Media günden güne bünyesine yeni ekip arkadaşları katarak, bireysel veya kurumsal işiniz için disiplinlerarası yaklaşımlarla sizlere  konfor alanını değil, zirveyi hedefleyen alanlar açmaktadır.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için referanslarımıza göz atabilir, teklif formu doldurabilir, hedefinize varmak için çıktığınız yolda öncelikle ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ekibimiz

Çözüm Ortaklarımız

Sizi Çözüm Ortaklarınızla Tanıştıralım

Kurucu

Berk BEKBOĞA

Kurucu

Şiirsever

Dijital Reklam Danışmanı

Beste ARISOY

Dijital Reklam Danışmanı

Kitapsever

PHP Developer

Berkan YILDIZ

PHP Developer

Sporsever

Bizi Arayın
+90 538 033 35 91
Whatsapp İrtibat
905380333591