Twitter'da bir ilk: Görüntülü sohbet özelliği geliyor!

Twitter'da bir ilk: Görüntülü sohbet özelliği geliyor!

Elon Musk, Twitter'ı satın aldığından beri platformunda köklü değişiklikler yaptı. Sosyal ağ analisti Alessandro Paluzzi'nin Twitter hesabında bugün yapılan bir paylaşıma göre, platformda daha önce olmayan bir özellik test ediliyor. Twitter'da test edilen görüntülü sohbet ile ilgili ilk detaylarla ilgili habere hep birlikte göz atalım. Twitter görüntülü sohbet üzerinde çalışıyor Sosyal medya analisti Alessandro Paluzzi, Twitter için görüntülü sohbet üzerinde çalıştığını duyurdu. Güncelleme hakkında çok fazla ayrıntıya girmezken, kullanıcı arayüzünde nasıl görüneceğine dair bir görsel gösterdi.

Katkıda bulunan Alessandro Paluzzi Twitter DM kutusunun sağ üst köşesinde görüntülü sohbet simgesi vardır. Bu simgeye tıklamak, Twitter üzerinden görüntülü arama yapacaktır. Social Media Analyst de görüntülü görüşme eklentileri olduğunu belirten bir paylaşım yaptı. Bu gönderiye göre, gerekirse bir görüşme sırasında mikrofon ve kamera gibi şeyler kapatılabilir. Twitter görüntülü sohbet şu anda test aşamasındadır.

Güncellemenin kararlı sürüme ne zaman ulaşacağı ise net değil. Ancak Elon Musk'ın daha önce yaptığı açıklamalara göre sosyal medya platformu kısa sürede pek çok değişikliğe gidiyor. Aynı nedenle, fonksiyonun kısa sürede kararlı hale gelmesi beklenir. Buna karşılık, Twitter'ın parasını ödediği ve kullanıcılara özel özellikler sunduğu üçüncü taraf programları Twitterrific ve Tweetbot yaklaşık bir hafta geride kaldı. Ayrıca birçok kullanıcı Twitter'dan ayrılırken, mühendis Elon Musk'ın reklam geliri elde eden uygulamaları kasten kapattığını bildirdi.

Önceki Post

WhatsApp'a Sesli Durum Paylaşm

Sonraki Post

WhatsApp'ta Nasıl Görünmez Olu

Bizi Arayın
+90 538 033 35 91
Whatsapp İrtibat
905380333591