WhatsApp'tan Kısayolla Engelle

WhatsApp'tan Kısayolla Engelle

WhatsApp'tan kısayolla engelle

Bugün bir WABetaInfo gönderisine göre WhatsApp, engellemeyi daha kolay ve daha hızlı hale getirmek için bir kısayol üzerinde çalışıyor. Test aşamasındaki bu yeniliğin güvenlik konusunda rol oynayacağına inanıyor. Peki, WhatsApp'ın engelleme kısayolu nasıl çalışacak? Gelin haberin detaylarına bir göz atalım. WhatsApp kısayoluyla engelleme daha kolay WhatsApp, dünyanın her yerinden son derece aktif kullanıcıları olan bir anlık mesajlaşma platformudur.

Uygulama, kullanıcıların güvenlik açısından hiçbir risk almamasını sağlamak için yenilikçi bir şekilde kişisel bir numaraya dayalıdır. WABetaInfo tarafından yakın zamanda yapılan bir gönderiye göre WhatsApp, kullanıcıların engelleme yapmasını kolaylaştıracak ve hızlandıracak bir kısayol üzerinde çalışıyor. WhatsApp'ın engelleme kısayolu sayesinde kullanıcılar, kişinin profiline girmek zorunda kalmayacak. Yukarıda gösterildiği gibi, istenmeyen kişileri sohbet listesinden engellemek artık mümkün.

WhatsApp tasarımı değişiyor! bu yeni görünüm WhatsApp, numara değiş tokuşu ile çalışan bir uygulama olsa da, yanlış kişiye yakalanan, bir gruptan olan ve iletişimi kesmek isteyenler için engelleme iyi bir seçenektir. Yenilik şu anda beta aşamasında ve kararlı sürümün ne zaman kullanıma sunulacağı belli değil. WABetaInfo, blog yazılarında engelleme kısayollarından bahseder: Küçük bir özellik olsa da, sohbeti açmadan zaman kazanmamızı sağlayacağına inanıyoruz:

Bu yeni özellikle, istenmeyen kişileri engellemek her zamankinden daha kolay ve hızlı olacak. Bu özelliğin çok işinize yarayacağını düşünüyoruz, özellikle tanımadığınız veya konuşmak istemediğiniz kişilerden çok fazla mesaj alıyorsanız sohbet seçeneğini açarak bu kişileri hızlı bir şekilde engelleyebilirsiniz. Şu anda, aynı anda sohbet listesinden birden çok kişiyi hızlı bir şekilde engelleme planı yoktur.

 

Anahtar Kelimeler

Paylaş

Önceki Post

Twitter Ana Sayfası İçin Büyük

Sonraki Post

Dünyanın En Güçlü Rüzgar Türbi

Bizi Arayın
+90 538 033 35 91
Whatsapp İrtibat
905380333591